sobota 9. června 2018

Manželovo tajemství ...

... Liane Moriarty


S letním počasím jsem se nemohla začíst do žádné ze tří knih, po kterých jsem sáhla, dala jsem šanci ještě čtvrté, té od Liane Moriarty a dobře jsem udělala. Začetla jsem se opravdu rychle a dychtivě dočetla až do konce ... doporučuju si přečíst 😊


Představte si, že najdete dopis, který vám manžel napsal s tím, že jej máte otevřít až po jeho smrti. Představte si, že dopis obsahuje jeho nejtemnější tajemství - takové, jaké může zničit nejen život, který jste společně vybudovali, ale i životy druhých. Představte si tedy, že jste narazila na takový dopis, ale váš manžel stále žije. Otevřete obálku?

A právě před touto volbou nyní stojí Cecília. Je úspěšná v práci, oblíbená mezi přáteli, má krásnou rodinu. Všechno do sebe dokonale zapadá. Pak ale náhodou najde to, co najít neměla  ...

Tess na tom není o mnoho lépe, když jí její muž oznámí, že se zamiloval do jiné ženy. To by snad Tess ještě ustála - kdyby se ta žena nejmenovala Felicity a nebyla to její sestřenice. A jen tak mimochodem taky nejlepší kamarádka.

A Rachel? Její život je už navždy poznamenaný ztrátou, a teď se jí navíc snacha, kterou Rachel upřímně nesnáší, snaží odvézt od vnuka, poslední radost jejího života, do New Yorku.

Tři ženy. Tři osudy. Tři Pandořiny skříňky. Žádné komentáře:

Okomentovat