pondělí 1. srpna 2016

Rekonstrukce ...

... zdárně započata ...

O víkendu jsme se do toho pustili ... pěkně od podlahy ... celý byt je vzhůru nohama, v této fázi je myšlenka krásně zrekonstruovaného bytu pro mě nepředstavitelná :) 

Začínám být unavená, s holkama nosíme našim pracantům aspoň svačinu, když už nemůžu nijak pomoct ... se třemi dětmi to jinak nejde, bohužel máme pracující babičky, takže ani to občasné pohlídání princezen nehrozí ... za 12 dní se stěhujeme na dočasnou dobu ( doufám, že nepřesáhneme dva měsíce!) ke tchýni, kde budeme mít sice svou kuchyň, ale jen jeden pokoj, tak to bude radosti :) no snad to všechno zvládneme. Nemůžeme se dočkat výsledku a první noci v novém bytě. 
A tak pomalu opět skládám do krabic :( a v hlavě se mi odehrávají ne moc pozitivní myšlenky ... už ať to je za námi!
Přeji Vám krásný srpen, T.

8 komentářů:

 1. Terezko, vydržte ! Na konci Vás čeká ten nejkrásnější byt ... Pokud by Vám to pomohlo, já si vždycky říkám "už to bude jenom lepší" ;-) .. Krásné letní dny. Ilona

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ilonko moc děkuju! :)
   Jsem ráda, že mě podporujete :)
   T.

   Vymazat
 2. Terezko, opět velký obdiv, ale VY to zvládnete:-) Myslela jsem, že jste se přestěhovali do nového bytu a další fáze bude domeček. Netušila jsem, že máte krátce po porodu v plánu rekonstrukci bytu. Na fotkách vypadal jako nový. Držím pěsti a těším se na výsledek. Jste moje inspirace a nejen v bydlení, ale to VY už dávno víte:-) Ester z Olomouce

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Esterko, přestěhovali jsme se do podnájmu zrekonstruovaného bytu s tím, že cca do dvou let od porodu postavíme domeček... bohužel majitelé bytu se rozhodli vrátit se zpět, takže jsme se museli rychle rozhodnout..buď další pronájem a poté dům nebo koupě bytu a dům, až přijde ten správný čas...třeba taky do pár let, ale s tím, že už na nás nebude nikdo tlačit... zvolili jsme si tu druhou variantu .. :)
   No je to opravdu těžké období, přiznávám, ale bude líp :)
   Děkuji za návštěvu, mějte se krásně, T.

   Vymazat
 3. Ahoj Terko,chápu,že je to pro vás skutečný těžké období.Ještě jste se pořádný nezabydleli v novém byt a musíte o byt dál.Ještě si dlužíme to kafíčko.Někdy musíš přijít posedět na terasu,přestože už nebudeme téměř sousedky.Držím pěsti ať rekonstrukci rychle zvládnete a můžete brzo do svého ☺Pavla

  OdpovědětVymazat
 4. Nossa que animadas! Beijo.Valéria.

  OdpovědětVymazat
 5. Terezko, jsou mnohem horší věci než stěhování;-) kdyby jste třeba chodila do práce tak se nad tím, že jste unavená nepozastavím..ale tohle jsou krásné starosti..někdy je taky dobré se sama ze sebe neposrat;-)

  OdpovědětVymazat
 6. Také zrovna rekonstruujeme a mám podobné pocity, jaké popisujete ve článku. Líbí se mi ale, že jste zapojili celou rodinu :-) My jsme zrovna dodělali podlahy - všechny máme z shopu i-podlahy.cz a můžu je vřele doporučit, kdybyste potřebovali někdy do budoucna. Mají velký výběr a dobré ceny. Teď už nás snad budou čekat jen příjemnější starosti. Jak píšete: "už ať to je za námi!"

  OdpovědětVymazat