sobota 9. května 2015

Selský domek ...

... navštívili jsme jeden kouzelný domeček z dávných časů. Máme ho téměř "za humny" ... ve vesnici Kněždub. 
Selský domek je krásné slovácké stavení s kachlovými kamny a dřevěným stropem ... budete se cítit jako v 19. století. 


Pro děti jsou ve velké zahradě připraveny hračky, trampolína, kuchyňka ... a spousta domácích zvířátek, které si děti můžou krmit a pobíhat mezi nimi. Rodiče naopak můžou posedět u pivečka, kávičky ... pro hladové krky se podává i chleba se sádlem a cibulí :)
Zaručeně si odpočinete!
Úžasné je, že se zde konají i výukové programy pro školy a školky, kde děti poznají jak se dříve žilo, tradice a zvyky Slovácka aj ...Pokud budete mít cestu ... zastavte se tady a nechejte na sebe dýchnout atmosféru z dob našich prababiček ...

5 komentářů:

 1. To je nádhera. Taková stavení mám moc ráda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já taky. Ta atmosféra je tam báječná.
   Krásný večer Amálko :)

   Vymazat
 2. Příjemná obsluha, ale jsou to chuděry s takovou šéfkou! Malá nabídka občerstvení a nápojů za vysoké ceny. Paní majitelka velmi nepříjemná žena. Neváží si zákazníků, jsem naprosto konsternovaná jejím přístupem k zákazníkům a také obsluze! Na druhou návštěvu zase nepříjemná zkušenost stejně jako poprvé! Prohlídku za kterou zaplatíte si můžete prohlédnout na internetu, stačí zadat do vyhledávače Selský domek Kněždub a najde Vám to tolik odkazů s fotografiemi, že si zaplatíte už jen za výklad zbytečných 50Kč. Nedoporučuju!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Docela mě mrzí, že máte takovou zkušenost. Nás provázel paní majitelky manžel a byli jsme s výkladem spokojení.
   Obdivuju každého, kdo se v dnešní době a s dětmi dá do takového podnikání. Takže před majiteli smekám a fandím jim.
   Ale co člověk, to jiný názor ...
   Mějte se krásně, T.

   Vymazat
  2. Nevím co je špatného na tom, že mají fotky na internetu. Na živo je to přece něco jiného a propagovat se bez fotek dost dobře ani nejde. Zkuste si něco vybudovat a pak to dávejte lidem zadarmo. Na prohlídku Vás přece nikdo nenutí, já osobně bych to brala jako příspěvek na kulturu nebo podporu cest. ruchu, kterou v obcích bohužel místní podnikatelé nemají. S paní majitelkou jsem zatím neměla tu čest, tak nemůžu soudit. :-) Pěkný den. Míša M.

   Vymazat